www-sq-translation -- Listė diskutimesh mbi pėrkthimet Shqip tė sajtit gnu.org

Rreth www-sq-translation
English (USA)

Listė e krijuar pėr komunikim mes palėsh tė interesuara pėr plotėsimin dhe pėrmirėsimin e pėrkthimit Shqip tė sajtit GNU

Qė tė shihni koleksionin e postimeve tė mėparshme te lista, vizitoni Arkivat e www-sq-translation .

Si ta pėrdorni www-sq-translation
Qė tė postoni njė mesazh pėr tėrė anėtarėt e listės, dėrgoni njė email te www-sq-translation@gnu.org.

Nė ndarjet mė poshtė mund tė pajtoheni te lista, ose tė ndryshoni pajtimin tuaj ekzistues.

Pajtim te www-sq-translation

Pajtohuni te www-sq-translation duke plotėsuar formularin mė poshtė. You will be sent email requesting confirmation, to prevent others from gratuitously subscribing you. This is a hidden list, which means that the list of members is available only to the list administrator.

  Adresa juaj email:
  Emri juaj (nė daēi):
  Mė poshtė mund tė jepni njė fjalėkalim privatėsie. Kjo ofron vetėm siguri tė butė, por do tė duhej tė mjaftonte pėr tė penguar tė tjerėt tė fusin hundėt te pajtimi juaj. Mos pėrdorni ndonjė fjalėkalim me vlerė pėr ju, ngaqė me raste do t'ju dėrgohet me email nė trajtė teksti tė lexueshėm.

  Nėse vendosni tė mos jepni njė fjalėkalim, pėr ju do tė krijohet njė i tillė automatikisht dhe do t'ju dėrgohet pasi tė keni ripohuar pajtimin tuaj. Mund tė kėrkoni kur tė doni njė postim tė fjalėkalimit tuaj, teksa pėrpunoni opsionet tuaja personale.
  Zgjidhni njė fjalėkalim:
  Rijepeni fjalėkalimin pėr ripohim:
  Nė cilėn gjuhė parapėlqeni t'ju shfaqen mesazhet? English (USA)
  Do tė donit tė merrnit pėrmbledhje ditore tė postimeve te lista? Jo Po
Pajtimtarė te www-sq-translation
(The subscribers list is only available to the list administrator.)

Enter your admin address and password to visit the subscribers list:

Admin address: Password:   

To unsubscribe from www-sq-translation, get a password reminder, or change your subscription options enter your subscription email address:

If you leave the field blank, you will be prompted for your email address


www-sq-translation list run by besnik at programeshqip.org
www-sq-translation administrative interface (requires authorization)
Overview of all gnu.org mailing lists

Delivered by Mailman
version 2.1.23
Python Powered GNU's Not Unix Trisquel GNU/Linux Powered